1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy takie fora jak to są potrzebne? - wypowiedz się :-)
Marcin J

Odpowiedzi: 75
Wyświetleń: 76729

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-03-03, 09:29   Temat: Czy takie fora jak to są potrzebne? - wypowiedz się :-)
Madzia70 napisał/a:
Muszę powiedzieć, torunianko, że zrobiło mi się przykro


Droga Madziu, my wszyscy doceniamy Twoja prace, zarowno ta tutaj na forum jak i ta hospicyjna, dlatego tez nie powinno byc Tobie smutno z powodu wypowiedzi jednej z forumowiczek, zapewne to frustracja i zal po stracie siostry targaja jej emocjami, (nie tlumacze w zadnym wypadku postepowania torunianka, gdyz uwazam to za bardzo niewdzieczny gest), ale w zadnym wypadku nie pownno byc Tobie przykro, "jednym wpusc drugim wypusc" i spojrz jaka liczba stoji pod Twojim Nickiem POMOGLA 1684!!!, a ilu forumowiczow nie kliknela "pomogla"?

Ja osobiscie uwazam ze wszystkie Twoje posty pomogly komus, jestes profesionalnym LEKARZEM o wielkim sercu.

Uwazam ze to forum jak i wszyscy sie tu Udzielajacy jest bardzo potrzebne, niezbedne w walce z choroba nowotworowa, ja osobiscie czerpalem wiedze z tego forum i uczylem sie choroby, ale na "zajecia" szedlem zawsze przygotowany, wiedzialem o co pytac lekarza prowadzacego, jak i wszystkich profesorow z ktorymi konsultowalem chorobe SP Tescia.

Dzis go juz ponad rok nie ma a ja chodze z glowa w gorze, bo wiem ze zrobilismy wszystko co moglismy aby Jego ratowac i to tez jest w duzym stopniu zasluga tego forum.

Pozdrawiam wszystkich i zycze spokojnego dnia.
  Temat: Czy takie fora jak to są potrzebne? - wypowiedz się :-)
Marcin J

Odpowiedzi: 75
Wyświetleń: 76729

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-02-24, 09:13   Temat: Czy takie fora jak to są potrzebne? - wypowiedz się :-)
Nie usuniesz konta z forum.
Mozesz napisac prosbe do Motywatorow o usuniecie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group